Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın.

Dönerci Serkan Usta

Yaklaşık 25 yıldır döner sektörünün önde gelen firmalarının hemen hemen hepsinde üretimden tüketiciye kadar olan tüm aşamalarda yer almış ve emek vermiş olan Serkan Mutlu’nun önderliğinde açılan “Dönerci Serkan Usta” isimli restaurantımız, Etiler Nispetiye caddesinde hizmet vermektedir.

“Dönerci Serkan Usta” Serkan Mutlu’nun kendi geliştirdiği gelenekselle yenilikçiliği buluşturan iş modeli sayesinde dekorundan menüsüne kadar bambaşka bir yenilikçi dönerci konsepti oluşturmuş ve dönere imzasını atmıştır. #dönereatılanimza

Yıllarca etle ilgili farklı alanlarda da çalışmış ve her çeşit et hazırlama ve pişirme yönetimini öğrenmiş olan kurucumuz Serkan Mutlu, kendisini en başından beri tutkusu olan döner kousunda ekstra geliştirmesi sayesinde dünya genelinde döner restoranı açmak isteyen girişimcilere global danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Yurtdışında Kıbrıs, Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, İran, Sudi Arabistan, Dubai, Kanada, Çin , California ve Boston’un yanı sıra Avrupa’da Belçika ile Hollanda’da ve Türkiye’de İstanbul, Samsun, İzmir, Adana, Bursa, Tekirdağ, Trabzon gibi şehirlerde çeşitli isimler ile açılan ve her biri kendi bölgesinde iyi birer marka olmuş döner restaurantlarına danışmanlık hizmeti vermiştir.

Yaprak dönerimizde lezzet standartlarımız gereği yalnızca belirli ırklara ait olan ve özenle seçtiğimiz dana but ve kıvırcık kuzu döş kullanılmaktadır. Meşe odununda pişirilen gerçek yaprak dönerimiz içerisinde kuyruk yağı veya benzeri yüksek kolestrol içeren iç yağlar , kıyma ,süt, soğan ya da herhangi bir koruyucu katkı maddesi ise kullanılmamaktadır. Bu nedenle en yakın rakiplerinden bile uzakta bir gerçek et lezzetine sahiptir ve hazmı kolay ,sindirimi hızlıdır.

Her şeyden önce insan sağlığına verdiğimiz önemden dolayı işletmemizde ISO22000 kalite standartlarında üretim yapılmakta olup yalnızca helal sertifikalı ve güvenilirliği yetkili kuruluşlarca ispatlanmış Türkiye’nin en büyük kurumsal et tedarikçisi ile çalışılmaktadır.

Sizleride bu eşsiz lezzeti deneyimlemeniz için “Dönerci Serkan Usta” restoranımıza bekliyoruz.